Menu Zamknij

Na czym polega fotoodmładzanie cery?

Cera

Bardzo często nie mamy już pomysłu, jak zaradzić efektom starzenia się skóry. Problem ten nie dotyczy tylko kobiet. Również mężczyźni zwracają coraz większą uwagę na swój wygląd. Wszyscy chcemy czuć się pięknie i młodo, jednak jedni godzą się z oznakami upływającego czasu, inni zaś nie zamierzają tak po prostu dawać za wygraną.

Gdy różnego rodzaju kremy i odżywki nie przynoszą pożądanych skutków, naprzeciw oczekiwaniom wychodzi medycyna estetyczna. A dokładniej zabieg fotoodmładzania cery.

Efektywna mobilizacja

Nieszablonowa nazwa tej metody sprawia, że wiele osób ją pomija, gdyż w pierwszej chwili kojarzy im się z czymś skomplikowanym, co może oznaczać dyskomfort w trakcie leczenia. Tymczasem terapia polega tylko i wyłącznie na pobudzaniu za pomocą światła tkanek, odpowiedzialnych za produkcję włókien kolagenowych. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, natomiast pozwala osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty.

Gwarantowana skuteczność

Fotoodmładzanie przynosi najlepsze efekty po minimum trzech zabiegach. Z kolei, jeśli chcemy cieszyć się jędrną cerą, wyraźnie poprawionym kolorytem czy wypłyconymi zmarszczkami mimicznymi, dobrze jest ją wykonać pięć razy. Doświadczony kosmetolog lub chirurg plastyczny doradzi, kiedy należy zaprzestać naświetlania. Ponadto podpowie, jak na długi czas zachować olśniewający wygląd, powstały w wyniku przeprowadzonej terapii.

Medycyna estetyczna pozwala skutecznie radzić sobie z różnego rodzaju zmianami skórnymi, dlatego skorzystanie z jej usług to jedyne słuszne wyjście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *