Menu Zamknij

Wszechstronne zastosowanie jonoforezy

Kosmetologia

Jonoforeza to stosunkowo młoda forma leczenia. W polskich salonach kosmetycznych i klinikach chirurgii plastycznej jest dostępna od niedawna, jednak to wcale nie przeszkadza jej, by charakteryzować się wysoką skutecznością.

Medycyna estetyczna zna wiele metod radzenia sobie z oznakami starzenia, ale ta konkretna terapia jest dość oryginalna. Jej unikatowość polega na użyciu podczas zabiegu prądu stałego. Warto podkreślić fakt, że jest praktycznie bezbolesna.

W walce z kontuzjami

Siedzący tryb życia, niezdrowa dieta i mała aktywność ruchowa sprzyjają powstawaniu różnego rodzaju kontuzji i schorzeń. Niektóre z nich ciężko się kuruje, nawet przy korzystaniu z profesjonalnej rehabilitacji. Dla wszystkich klientów oczekujących natychmiastowych rezultatów jonoforeza będzie doskonałym rozwiązaniem. Poprzez aplikowanie na bolące miejsce lekarstwa, a następnie pobudzanie tkanek do regeneracji za pomocą prądu, osoby te już po pierwszej wizycie u specjalisty odczują upragnioną ulgę, a w dalszej perspektywie powrócą do pełnej sprawności.

Zachwycająca cera

Medycyna estetyczna ma za zadanie poprawić wygląd pacjenta, a przez to podnieść jego komfort psychiczny. Jonoforeza jako jedna z metod leczenia, świetnie spełnia te założenia. Zastosowanie jej eliminuje zmarszczki twarzy i szyi. Dodatkowo w efektywny sposób radzi sobie z trądzikiem i nieprzyjemnymi zmianami skórnymi. Ponadto charakteryzuje się długotrwałym efektem, co z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy chcą cieszyć się atrakcyjną i nieskazitelną cerą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *