Menu Zamknij

Piękna i nieskazitelna skóra twarzy

Kwas hialuronowego

Zmarszczki mimiczne pojawiają się wraz z wiekiem. Nie ma ogólnie przyjętej granicy, kiedy należy się ich spodziewać. U jednych widoczne są wcześniej, u innych później. Przyjęło się, że osoby bardziej emocjonalne mogą mieć je już w okolicach 30. roku życia, a to ze względu na aktywniejsze ilustrowanie uczuć za pomocą twarzy.

Dlatego też zmarszczki pionowe, poziome, palacza czy wokół oczu nie są niczym szczególnym po przekroczeniu danej liczby lat. Nie są też swego rodzaju wyrokiem, na który z pokorą musimy się godzić. Istnieją bowiem skuteczne metody walki z nimi. Pierwszym krokiem, pozwalającym je zahamować, jest wizyta u specjalisty, czyli osoby posiadającej w CV ukończony kurs medycyny estetycznej.

Przyczyny nie do wyeliminowania

Niektórzy ludzie przywiązujący nieco większą dbałość o swój wygląd, starają się wyeliminować przyczyny tworzenia się zmarszczek na twarzy. Jednak im bardziej wymyślne zabiegi stosują, tym bardziej są sfrustrowani, gdy nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Dlaczego?

  • Kurze łapki wokół oczu powstają od śmiechu – śmiejemy się wszyscy.
  • Lwia bruzda, czyli pionowa linia nad nosem, powstaje wskutek złoszczenia się, a tego też nie unikniemy.
  • Zmarszczki palacza niekoniecznie dotyczą palaczy – pojawiają się choćby w trakcie spożywania napojów przez słomkę.
  • Zmarszczki na czole są wypadkową zdziwienia, kiedy to unosimy brwi do góry.

Przyczyn nie da się wyeliminować. To już wiemy. Wyeliminować da się natomiast skutki.

Plazma kosmetyczna lekiem na całe zło

Kurs medycyny estetycznej to pierwszy krok, jaki przyszły kosmetolog, kosmetyczka lub chirurg plastyczny powinien wykonać, by zacząć karierę w tej branży. By radzić sobie z problemami klientów, narzekających na zmiany skórne twarzy, musi dodatkowo przejść szkolenie z zakresu plazmy kosmetycznej. Ta nowatorska metoda pozwala pozbyć się bolączek w trakcie kilku lub kilkunastominutowego, bezinwazyjnego zabiegu. Specjalna aparatura, oczywiście pod odpowiednim nadzorem, charakteryzuje się wysoką skutecznością działania. Dzięki temu klienci znów mogą cieszyć się nieskazitelną cerą, o jakiej od dawna marzyli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *